Przyjazd:
Wyjazd:

Catering śniadaniowy w Zakopanem

Oferujemy catering śniadaniowy w Zakopanem  dostarczany wprost do apartamentów codziennie w godzinach od
8.00 do 9.30. Bogaty wybór menu oraz świeżość i wyśmienity smak – tym staramy się zachęcić naszych gości do zamawiania porannych posiłków.
Nasz catering to odpowiedź na pytanie gdzie zjeść dobre śniadanie w Zakopanem. Goście Sienkiewiczówki nie muszą nawet wychodzić ze swoich przytulnych pokoi. Śniadanie zostanie im dostarczone pod same drzwi.
Rozpocznij dzień od pysznego cateringu śniadaniowego.Wyrazisty smak zachwyci Twoje podniebienie, a prawidłowe proporcje składników odżywczych dodadzą energii na przygodę w pięknym Zakopanem.Koszt śniadania 25 PLN/szt.

Catering śniadaniowy podawany jest w jednorazowych, bezpiecznych opakowaniach.
Zamówienia przyjmujemy telefonicznie do godz. 18.00.

Bogaty smak wysokiej jakości produktów

W Rezydencji Sienkiewiczówka bardzo dbamy o jakość serwowanego u nas jedzenia. Bez względu na to, czy jest to romantyczne śniadanie podane do pokoju, szwedzki stół w klimatycznej jadalni czy przekąska do zjedzenia na szlaku – nasze jedzenie jest smaczne, obfite i różnorodne, z dużą ilością sezonowych produktów, regionalnych specjalności i domowych ciast.
W rezultacie, jego smak pozostaje w pamięci długo po skończonym posiłku.

Impreza pełna smaku

Rezydencja Sienkiewiczówka będzie również idealnym wyborem, jeżeli szukasz niezapomnianej kulinarnej oprawy imprez okolicznościowych. Zadbamy o bogato zastawiony stół podczas ważnej dla Ciebie uroczystości. Pyszne i oryginalne dania z pewnością zaskoczą Twoich gości.
Przygotowaliśmy szeroki wybór dań i przekąsek, z których skomponujesz menu na Twoją imprezę.
Polecamy ofertę naszych regionalnych specjałów.
Dodadzą one szczególnego charakteru kulinarnej
uczcie na Twoim stole. Oferujemy również swoją pomoc w ułożeniu menu, które będzie idealnie dopasowane do charakteru planowanej uroczystości.
Wybierając naszą ofertę cateringową, będziesz mógł skupić się na świętowaniu wyjątkowej okazji, a
my zajmiemy się całą resztą.

Rezydencja Sienkiewiczówka

Zamoyskiego 28
34-500 Zakopane

Zarezerwuj


+48 601 203 605

+48 18 20 647 22