WczytywanieTrwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.

 

Ceny pokoi rozpoczynają się już od 99,00 zł !

 

Sprawdź cenę

 

 

Nie ma możliwości pobytu ze zwierzętami.

 

 

PAKIETY TEMATYCZNE

Specjalnie dla Państwa, z myślą o wyjątkowych okazjach, przygotowaliśmy niezwykłe pakiety:

- Śniadanie Do Łóżka: na specjalne życzenie przygotujemy i podamy śniadanie w Państwa pokoju. Serwujemy je na specjalnych tacach, dzięki czemu nie będą Państwo nawet musieli wstawać z łóżka.

Cena: 25,00 zł od osoby

- Pakiet Powitalny: pierwszego dnia pobytu przywitamy Państwa lub zaproszonych przez Państwa Gości szampanem, koszem owoców oraz rozsypanymi na łóżku płatkami róż.

Cena: 100,00 zł za całość

- Pakiet Romantyczny: idealny dla Nowożeńców, doskonały dla par obchodzących ważne rocznice. Polecamy również z okazji urodzin, imienin i innych ważnych uroczystości. W ramach pakietu udekorujemy pokój kwiatami i płatkami róż, wstawimy schłodzonego szampana oraz kosz owoców a pierwsze śniadanie podamy do pokoju na specjalnie udekorowanych tacach.

Cena: 200,00 zł za całość

- Pakiet Regionalny: coś dla miłośników smaków Podhala, w dniu przyjazdu będzie czekała na Państwa niespodzianka w pokoju w postaci deski serów regionalnych i butelki wina.
Dodatkowo wyposażymy pokój w zestaw kąpielowy /szlafroki, kapcie, ręczniki/ Po degustacji serków zapraszamy do bezpłatnego korzystania z sauny .

Cena: 100,00 zł za całość

 

 

 

Ceny pakietów doliczane są do ceny pobytu.