Przyjazd:
Wyjazd:

Atrakcje Rezydencji Sienkiewiczówka w Zakopanem

W Rezydencji Sienkiewiczówka możesz miło spędzać czas na wiele różnych sposobów.

Sala klubowa

Dołącz do innych gości w pokoju klubowym, by zagrać w bilard albo w rzutki. Pokój klubowy, wyposażony w duży telewizor, wygodne sofy i stoliki  to także idealne miejsce na wieczór filmowy w większym towarzystwie albo partię gier planszowych.

Sauna dla gości

Sauna w Rezydencji Sienkiewiczówka to miejsce idealne dla każdego, kto szuka naturalnej terapii dla duszy i ciała.

Fitness

Odpręż się i zadbaj o kondycję w naszej mini-siłowni. Czeka tu na Ciebie bieżnia, rowerek i orbitrek.

Biblioteczka i recepcja

Duży wybór książek, jaki oferujemy gościom w Rezydencji Sienkiewiczówka sprawia, że każdy miłośnik książek znajdzie tu coś dla siebie. Nasza biblioteczka, która znajduje się w holu, obok recepcji, zawiera między innymi prawie wszystkie dzieła Henryka Sienkiewicza, który przez kilka lat mieszkał i tworzył w naszym obiekcie. Goście mogą poczytać w przytulnym miejscu przy kominku lub w zaciszu swoich pokoi.

Nasza recepcja jest do twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, by Twój pobyt w Rezydencji Sienkiewiczówka uczynić tak komfortowym, jak to możliwe.

Strefa dziecka w Zakopanem

Uznana przez „Gazetę Wyborczą” za „Miejsce Przyjazne Maluchom” Rezydencja Sienkiewiczówka posiada co najmniej kilka zakątków, które każde odwiedzające nas dziecko może nazwać swoimi własnymi – są nimi pełna gier i zabawek bawialnia, kącik zabaw w ogrodzie i biblioteczka, w której interesujące książki znajdą dzieci w każdym wieku.

Wszyscy odwiedzający, za niewielką dodatkową opłatą, mogą korzystać z łóżeczek dziecięcych z pościelą, kocy, poduszek, podgrzewaczy do butelek, mat antypoślizgowych pod prysznic, nocników, misek do prania, wanienek i przewijaków. Rodzice mogą też wypożyczyć nawilżacz powietrza, krzesełko do karmienia, stołeczki łazienkowe, naczynia i sztućce dla dzieci, rowerek z kaskiem latem lub sanki zimą. W razie potrzeby, mogą także poprosić o wizytę zaprzyjaźnionego przez nas pediatrę.

W ten sposób, w Rezydencji Sienkiewiczówka dbamy o komfort każdego członka rodziny, dzięki czemu rodzinne pobyty tutaj na długo pozostawiają miłe wspomnienia.

Do Twojej dyspozycji oddajemy także szereg funkcjonalnych pomieszczeń wspólnych, dzięki którym pobyt w Rezydencji Sienkiewiczówka będzie w pełni komfortowy.

Narty i inny sprzęt sportowy przechowaj w specjalnie do tego przeznaczonej przechowalni nart i innego sprzętu sportowego. Jest wyposażona w wygodne stojaki i suszarki do butów.

Sejf w recepcji, czynnej 24 godziny na dobę, umożliwia bezpieczne przechowywanie wartościowych przedmiotów.

Torby i walizki wygodnie przechowasz w naszej przechowalni bagażu.

W Rezydencji Sienkiewiczówka możesz wypożyczyć rower, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik czy żelazko.

Ogrodowy grill to idealne miejsce na cichą wieczorną kolację na świeżym powietrzu, przy relaksującym szumie pobliskiego strumienia.

Rezydencja Sienkiewiczówka

Zamoyskiego 28
34-500 Zakopane

Zarezerwuj


+48 601 203 605

+48 18 20 647 22